poniedziałek, 15 kwietnia 2013

[D] Obserwacja


Tytuł: Obserwacja
Fandom: D. Gray-man
Realia: Rzeczywiste
Pairing: Lavy x Allen
Gatunek: shounen-ai, lekki angst
Od autora: Nic ;3

Siedząc na chłodnej ławce, przywołuje wspomnienie tego dnia sprzed kilkunastu lat. Dwoje dzieci bawiących się na placu zabaw. Dzieciaki, przed którymi jeden broni drugiego. Ciepłe usta na policzku w ramach podziękowań. I to ciepło na sercu, które się wtedy zrodziło. Obserwacja, której nie chciał zaprzestać, trwająca zdecydowanie zbyt długo niż powinna.
Odrywa się od własnych myśli, koncentrując się na chłopcu stojącym niedaleko. Wygląda niemal identycznie. Przydługie białe włoski rozwiewane przez wiatr, iskierki w oczach, szczery uśmiech. Jedynie śmiech różnił go od oryginału.
Lavi wygina swoje usta w delikatnym uśmiechu i zdobywa się na wysiłek, by podnieść się z ławki i podejść do chłopca. Mierzwi mu włosy, a on chichocze jeszcze radośniej. Nagle odwraca się gwałtowne, słysząc swoje imię i biegnie do mężczyzny, wyglądającego niemal, jak jego starsza kopia.
- Allen – szepcze, patrząc, jak mężczyzna kuca obok chłopca i klepie go po głowie.
- Dziękuję ci, że się nim zająłeś, Lavi – zwraca się do niego, posyłając mu ciepły uśmiech. - Chodź, Elliot. Idziemy do mamy. Na razie. - Macha ręką na pożegnanie i odchodzi. Laviego po raz kolejny zalewa fala zimna w klatce piersiowej.
Tak, obserwacja trwała zdecydowanie zbyt długo.


1 komentarz:

  1. ...czy naprawdę wszystko, co ma związek z d. gray-manem, musi być albo źle napisane albo być tak szalenie krótkie? DDDDDDDDDD;
    Nie najadłam się dostatecznie na Twoim blogu! XDDD

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics