niedziela, 7 sierpnia 2016

Informacyjnie

Cześć wam. Dawno nie pisałam niczego tak po prostu do was. Tym razem notka typowo informacyjna. Jeśli jesteś osobą, która czeka na kolejne rozdziały Niekompletnych lub 20 faktów o Akashim, to radzę czytać dalej...Szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć.
Może od Niekompletnych. Nie chcę was trzymać w niepewności, ale szansa, że kiedykolwiek skończę to opowiadanie jest raczej nikła. Wiele się wydarzyło i choć naprawdę kochałam Niekompletnych, a także postacie Kuro i Shiro, to nie jestem w stanie tego kontynuować. Jeśli chcecie znać szczegóły przyszłych rozdziałów, które miały się ukazać, ale prawie na pewno nie powstaną, możecie napisać do mnie prywatnie na gg lub na facebooku(odsyłam do zakładki: kontakt), a odpowiem na wszystkie pytania z tym związane.

Po drugie: 20 faktów o Akashim Seijuurou.
W tym wypadku nie jest tak źle. Rozkręcam się. Ostatnio w pociągu do Warszawy napisałam do końca kolejny fakt i wkrótce wstawię go na tutaj. Wracam powoli moją miłością do fandomu i na pewno napiszę też coś krótkiego z innymi shipami z knb.
Tutaj mam do was prośbę. Minęło trochę czasu, odkąd pisałam fakty i z moich notatek niewiele mogę wyczytać, choć staram się. Macie może pomysły na to, czego mógłby się o Akashim dowiedzieć Furihata? Bardzo by mi to pomogło, liczę na was.

Tymczasem życzę wam miłego wieczoru. I do napisania :)

2 komentarze:

 1. Ekhem. A co z Aomine i Kise? XD
  ~Mrina88

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o Ich dwóch, to chciałabym napisać to od nowa, bo wyszło nie do końca tak, jak chciałam. Z drugiej strony chcę też napisać coś nowego.
   Jeśli jednak coś zacznę to dopiero od września :)

   Usuń

Obserwatorzy

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics